Veepehmendustabletid Regenit 25 kg

16,25

Tablettsool on universaalne toode tehnilistele veepuhastussüsteemidele, mida kasutatakse toidu-, farmaatsia- ja keemiatööstuses. Veepehmendusseadmed töötavad edukalt farmaatsiatehastes, jooke tootvates tehastes, katlamajades ja muudes tööstusharudes. Seda kasutatakse ka haiglates, pesumajades, eramajades ja korterites, veepuhastussüsteemides.

Pakend: kilest kotid, 25 kg

Vaata saadavust

Kirjeldus

Saksa ettevõtte K+S poolt toodetud REGENIT veepehmendussool on puhas vaakumaurustatud valget värvi tablettideks pressitud sool, mis ei sisalda kahjulikke lisaaineid. Soolatablettide servad on kumerad, et vältida pakendi kahjustumist transpordi ja/või ladustamise ajal. Tablettsoolal pole spetsiifilist lõhna, see on tuleohutu ja mittetoksiline.

Seda kasutatakse veepuhastussüsteemides, puhastusseadmete filtrites ja kõva vee pehmendamiseks ioonivahetusvaikude regenereerimisprotsessi kaudu, mis toimub spetsiaalsetes seadmetes.

On mitmeid eeliseid, mis kinnitavad asjaolu, et tablettsool on parim valik vee pehmendamisega seotud ülesannete lahendamiseks. Tablettsoolaga ei ole vajalik täiendav segamine, kuna see lahustub ühtlaselt, viies regenereeriva lahuse soovitud küllastusastmeni. Soolatabletil on suurem pind kui jahvatatud soola kristallidel, seetõttu jääb väiksema mahuga tablettsoola toime võrreldavaks lauasoola kogusega, mis kaalub kolmkümmend protsenti rohkem. Samuti ei teki tablettsoola lahustumisel, erinevalt tavalisest lauasoolast, lahustumatut sadet, mis mõjutab ebasoodsalt vee kareduse kõrvaldamiseks mõeldud seadmete tööd.

Kasutamine:

Vesi sisaldab erinevaid lisandeid, mille olemasolu mõjutab otseselt vee karedust. Vee kvaliteedist ei sõltu otseselt mitte ainult meie heaolu, vaid ka kallite seadmete kasutusiga. Rooste ja katlakivi tekke peamiseks põhjuseks on vee karedus. Tablettsoola abil saate vältida katlakivi ja rooste teket. Tablettsoola kulub 2,5 korda vähem kui puistesoola.

Tablettsoola peamine kasutusala on vee pehmendamine selle töötlemise käigus. Tablettsool on universaalne toode tehnilistele veepuhastussüsteemidele, mida kasutatakse toidu-, farmaatsia- ja keemiatööstuses. Veepehmendusseadmed töötavad edukalt farmaatsiatehastes, jooke tootvates tehastes, katlamajades ja muudes tööstusharudes. Seda kasutatakse ka haiglates, pesumajades, eramajades ja korterites, veepuhastussüsteemides.

REGENIT tablettsoola kasutamine on seadmete vastupidavuse garantii!

Peamised keemilised näitajad: Norm
Naatriumkloriid (NaCl) 99,9%
Niiskusesisaldus (H2O) 0,15%
Vees lahustamatute ainete sisaldus 0,3%
Kaltsium + magneesium (Ca+Mg) 0,7%
Sulfaat (SO4) 0,1%
Elavhõbe (Hg) < 0,02 mg/kg
Plii (Pb < 0,5 mg/kg
Vask (Cu) < 0,1 mg/kg

 

Ühe tableti mõõdud:

  • Diameeter: 25 mm
  • Kõrgus (ligikaudu): 16 mm
  • Kaal (ligikaudu): 15 grammi

Lisainformatsiooni leiab tootja kodulehelt: https://www.kpluss.com/en-us/our-business-products/industry/water-treatment/