Las ma aitan otsida...
Ostukorv ( 0 )
TOOTED

1 2 3 4 5 0 Review

Torutangide komplekt Catch Set S1”+S1½”+W240 REMS

122,00

Vastupidavad pika elueaga torutangid jõuliseks kasutamiseks

  • Vastupidav mudel kroom-vanaadium-terasest, täisteras-vormstantsitud, parendatud, pulberkattega
  • Karastatud, kõrg-kulumiskindel hammastus
  • S-tüüpi torutangid, Rootsi mudel
  • DIN 5234 – vorm C
  • Veepumbatangid läbi pistetud liigendiga (käsitöö), 7-kordselt reguleeritavad. ISO 8976

SKU: 116X01 R Categories: , Tag:

Description

„REMS“ on spetsialiseerunud torutööriistade tootmisele. Peamised REMS toodete kasutajad on torulukksepad ja küttesüsteemide paigaldajad. „REMS“ tootevalikusse kuuluvad torutöödel vajaminevad käsitööristad ning elektrilised ja hüdraulilised tööriistad. Meie valikus on saadaval nii lihtsad tangid kui ka palju spetsiifilisemad seadmed torutöödeks.

„REMS“ GmbH asutati 1909. aastal Saksamaal Waiblingenis Stuttgarti lähedal. See Saksamaa piirkond on tuntud kui kõrgtehnoloogiline tööstuspiirkond.
„REMS“-tööriistadel on erakordne kvaliteet ja kaasaegne tehnoloogia, mistõttu on see bränd hästi tuntud ja levinud üle kogu maailma. See ettevõte on kaasaegsete torutööriistade tootmise liider ja mitmete patentide omanik.

Kuna suurem osa toodangust on mõeldud tööks metalltorudega (näiteks torude keermestamine või lõikamine), on väga oluline aspekt REMS-tööriistakomponentide kõvadus. „REMS“ on rafineerinud oma terase karastamistehnoloogiat ja pööranud sellele erilist tähelepanu, mistõttu eristuvad REMSi tööriistad oma tõhususe ja vastupidavusega.
Tootekood:116X01R

Additional information