Torulõikur Nano Basic-Pack 230V REMS

554,00

Elektriline torulõikur kiireks, täisnurga all lõikamiseks torudele Ø 10 – 40 mm, krassita välisservaga. Pressfitting-süsteemide torudele roostevabast terasest, süsinikterasest, Ø 12 – 28 mm, vasest Ø 10 – 35 mm. Komposiittorud Ø 10 – 40 mm.

  • Hooldusvaba ülekanne, usaldusväärne mootor 230 V, 50 – 60 Hz, 130 W
  • Pöörete arv 130 min¹־
  • Vastusurverullid karastatud täppisterasest
  • Turvalüliti
  • Ühepoolne võti SW 8. Ilma lõikekettata

Tootega sobivad​:

Kirjeldus

„REMS“ on spetsialiseerunud torutööriistade tootmisele. Peamised REMS toodete kasutajad on torulukksepad ja küttesüsteemide paigaldajad. „REMS“ tootevalikusse kuuluvad torutöödel vajaminevad käsitööristad ning elektrilised ja hüdraulilised tööriistad. Meie valikus on saadaval nii lihtsad tangid kui ka palju spetsiifilisemad seadmed torutöödeks.

„REMS“ GmbH asutati 1909. aastal Saksamaal Waiblingenis Stuttgarti lähedal. See Saksamaa piirkond on tuntud kui kõrgtehnoloogiline tööstuspiirkond.
„REMS“-tööriistadel on erakordne kvaliteet ja kaasaegne tehnoloogia, mistõttu on see bränd hästi tuntud ja levinud üle kogu maailma. See ettevõte on kaasaegsete torutööriistade tootmise liider ja mitmete patentide omanik.

Kuna suurem osa toodangust on mõeldud tööks metalltorudega (näiteks torude keermestamine või lõikamine), on väga oluline aspekt REMS-tööriistakomponentide kõvadus. „REMS“ on rafineerinud oma terase karastamistehnoloogiat ja pööranud sellele erilist tähelepanu, mistõttu eristuvad REMSi tööriistad oma tõhususe ja vastupidavusega.