-16%
, , ,

Puugaasikatel Atmos DC-18SP

Atmos puugaasi- ja pelletikatel – kombikatel 15/20 kW. Võimalik kütta puiduga ja pelletipõleti lisamisel ka pelletitega.

Katla võimsus: pellet 15 kW/puit 20 kW
Katla mass: 429 kg
Veesärgi maht: 78 l
Põlemiskambri maht: 66 dm³
Küttepuidu maks. pikkus: 330 mm
Kõrgus: 1695 mm
Laius: 643 mm
Sügavus: 757 mm
Suitsutoru: Ø 152 mm

Availability:

98 laos

3 690,96 4 394,00

98 laos

Atmos-DC18SP-DC25SP-DC32SP-kasutusjuhend-ENG.pdf

Katel Atmos DC-18SP kolm kambrit asuvad üksteise kohal. Kõige ülemisse kambrisse pannakse puud. Kahes ülemises kambris toimub puugaasi põlemine, samuti nagu standardsetes Atmos puugaasikateldes. Kolmanda, kõige alumises kambri ukse ette kinnitatakse pelletipõleti (põleti on lisana, hind ei sisalda põletit). Mõlemad süsteemid on üksteisest eraldatud veesärgiga, et mitte üksteise töösse sekkuda.

Katla sisse on ehitatud keraamika, et tagada optimaalse kvaliteediga põlemine. Tänu sellele saavutab katel kõrge kasuteguri isegi siis kui kasutatakse individuaalselt ainult ühte kütteliiki. Põlemisgaaside väljumine toimub läbi ühe suitsukäigu, seega on vaja ainult ühte suitsutoru.

Atmos DC-18SP puugaasi- ja pelletikatla ehk kombikatla eelised:

  • Atmos DC-18SP on võimalus kombineerida erinevate kütuseliikide põletamist – kütteliike võimalik vahetada ilma katelt muutmata puu + pellet, puu + maagaas, puu + õli
  • Võimalus valida erinevate kütusepõletide vahel – igal ajal on võimalik valida mõni teine kütusepõleti, juhul kui tooraine peaks muutuma kasutaja jaoks sobivamaks
  • Väga kõrge kasutegur – kasutegur on nominaalsel võimsusel 92,3%
  • Soodne – liites kokku kulud kahe katla ostmiseks, paigaldamiseks ja hoolduseks, leiame et Atmos kombineeritud katlad on väga soodne valik.
  • Võtab vähem ruumi kui kaks eraldi katelt
  • Vajab ainult ühte korstent ja suitsukäiku
  • Ökoloogilne opereerimine kõikide kütteliikidega

Katel Atmos DC18SP reguleerimine:

Katel DC-18SP töö on täisautomaatne, tagab vee soojenemise soovitud temperatuurini, kõrge kasuteguri ja suurepärase põlemise kvaliteedi. Kõike seda tänu erinevatele sisseehitatud kvaliteetsetele termostaatidele.

Tootekood: 0055 Kategooriad: , , , Silt:
Üldine
Tootja Atmos
Kaal(Kg) 429
Mõõdud
Kõrgus(mm) 1695
Laius(mm) 643
Sügavus(mm) 757
Suitsutoru läbimõõt(mm) 152
Puu pikkus(mm) 33
Võimsused/Pinged
kW 20