-15%
, ,

Puugaasikatel Atmos DC-32SP (35 kW)

Atmos puugaasi- ja pelletikatel – kombikatel 32 kW. Võimalik kütta puiduga ja põleti lisamisel ka pelletitega.

Availability:

99 laos

4 958,90 5 834,00

99 laos

Atmos DC32SP katla 3 kambrit asuvad üksteise kohal.
Katla kõige ülemisse kambrisse pannakse puud. Kahes ülemises kambris toimub puugaasi põlemine (nagu standardsetesAtmos puugaasikateldes).
Kolmanda, kõige alumises kambri ukse ette kinnitatakse pelletipõleti. (põleti on lisana, hind ei sisalda põletit).Katla sisse ehitatud keraamika tagab optimaalse kvaliteediga põlemise.
Mõlemad süsteemid on üksteisest eraldatud veesärgiga, et mitte üksteise töösse sekkuda.
Tänu sellele saavutab katel kõrge kasuteguri isegi siis kui kasutatakse individuaalselt ainult ühte kütteliiki.
Põlemisgaaside väljumine toimub läbi ühe suitsukäigu, seega on vaja ainult ühte suitsutoru.
Atmos DC32SP puugaasi- ja pelletikatla ehk kombikatla eelisedAtmos DC32SP on võimalus kombineerida erinevate kütuseliikide põletamist – kütteliike võimalik vahetada ilma katelt muutmata puu + pellet, puu + maagaas, puu + õliVõimalus valida erinevate kütusepõletide vahel – igal ajal on võimalik valida mõni teine kütusepõleti, juhul kui tooraine peaks muutuma kasutaja jaoks sobivamaks.Väga kõrge kasutegur – kasutegur on nominaalsel võimsusel 92,3%Soodne – liites kokku kulud kahe katla ostmiseks, paigaldamiseks ja hoolduseks, leiame et Atmos kombineeritud katlad on väga soodne valik.Võtab vähem ruumi kui kaks eraldi kateltVajab ainult ühte korstent ja suitsukäikuÖkoloogilne opereerimine kõikide kütteliikidega
Katel Atmos DC32SP reguleerimineKatel DC32SP töö on täisautomaatne, tagab vee soojenemise soovitud temperatuurini, kõrge kasuteguri ja suurepärase põlemise kvaliteedi. Kõike seda tänu erinevatele sisseehitatud kvaliteetsetele termostaatidele.

Tootekood: 0057 Kategooriad: , , Silt:
Üldine
Tootja Atmos
Kaal(Kg) 571
Mõõdud
Kõrgus(mm) 1772
Laius(mm) 678
Sügavus(mm) 957
Suitsutoru läbimõõt(mm) 152
Puu pikkus(mm) 53
Võimsused/Pinged
kW 32