Pelletikamin Lilla Frö integreeritud korstnaga

3 499,003 609,00

Pelletikamin Lilla Frö on mõeldud peamiseks kütteallikaks. Kamina suur efektiivsus ja automaatne töö tähendab, et kamin suudab asendada kuni 80% kütmisest eramajades, mis kasutavad kütmiseks elektrit.

 

Pelletikamin kasutab kütmiseks puidupelleteid ja vajab elektritoidet. Lilla Frö kamin ei vaja klassikalist korstent.

 

Vaata paigaldusvideo siit.

 

Tootega sobivad​:

Vaata saadavust

Kirjeldus

Integreeritud konvektsiooniventilaator juhib sooja õhu majas laiali. Parima tulemuse saab, kui pelletikamin asub maja alumise korruse keskmises osas. Toatemperatuuri saab hõlpsalt määrata juhtpaneelil. Termostaadi kasutamisel süüdatakse ja kustutakse pelletikamin automaatselt, kui määratud temperatuur on saavutatud. Kamina pelletitega täitmiseks tuleb avada luuk kamina ülemise paneeli all. Tänu mahukale kolule tuleb kaminat täita harva.

Täiteseadme luukidel ja uksel on ohutuslülitid. Koos lülititega on ohutusmähisesse paigaldatud kaks ohutustermostaati, et vältida ülekuumenemist ja leegi tagasilööki.

NB! Kui Teie kodus pole korstent, saab kaminat Lilla Frö paigaldada ka ilma selleta. Selle teeb võimalikuks lahendus “Arrow”, mis on ventilaatoriga heitgaasitoru, mis juhitakse välja läbi seina. Seepärast kutsutakse KMP kaminaid korstnata kaminateks.

“Arrow” lahenduse kirjeldus:

Süsteemi talitlus rajaneb asjaolul, et sisseehitatud ventilaator tekitab kestas negatiivse rõhu sõltuvalt sellest, kui palju õhku on vaja põlemiseks. Läbi konvektsioonitorude ja suitsugaaside toru põlemiskambrist väljatõmmatud kuumad suitsugaasid segatakse kesta külgedes olevate avade kaudu tuleva välisõhuga. Sel viisil jahtuvad segunenud suitsugaasid enne vabasse õhku sattumist äärmiselt madalale temperatuurile. Pelletikamina juhitav põlemine tekitab väga vähe nähtavat ja märgatavat suitsu. Suitsu saab näha ja haista käivitamisel ja seiskamisel väga piiratud aja (tavaliselt vähem kui 1 min) jooksul. Vältimaks suitsu sattumist ruumi, peaks seinaventilaator asuma värske õhu sisselaskeavadest, ustest või avatavatest akendest kaugemal (täpsemad minimaalsed kaugused on välja toodud kasutus- ja paigaldusjuhendis.)

Pelletikamin Lilla Frö integreeritud korstnaga

Tootja: KMP Pellet Heating AB, Rootsi

 

Üldine
Tootja KMP
Kaal (kg) 70
Pelletisalv (kg) 20
Mõõdud
Kõrgus (mm) 1040
Laius (mm) 520
Sügavus (mm) 430
Suitsutoru läbimõõt (mm) 760
Võimsused/Pinged
kW 2,5-5
Pinge (v) 230
Kasutegurid
Efektiivsus (%) 94