, ,

Õhksoojuspump MSZ-EF 25 Mitsubishi Electric

Selline pole õhksoojuspump kunagi varem välja näinud. Kirigamine Zeni luksuslik, kompaktne ja voolujooneline disain sobib märkamatult teie kodu interjööriga. Tänu ülimalt madalale müratasemele on soojuspump ka vaevu kuuldav nii, et isegi tuules kahisevad puulehed summutavad Kirigamine Zen töötamisheli.

Availability:

99 laos

1 410,001 459,00

Soojuspumba Kirigamine ZEN põhiomadused:

nädalataimer

ventilaatori kiirus

kütterežiim +10°C

madal müratase

eksklusiivne disain

Soojuspumba sisemooduli kompaktne disain ei muutu ka tööolukorras (seade ei avane tööle hakates). Ainuke nähtav muutus on õhuavade liikumine. Õhksoojuspumba MSZ-EF sisemoodulid on saadaval kolmes värvitoonis; must, valge ja hõbedane. Kaasasolev kaugjuhtpult on uudse disainiga ja sisaldab parimat Jaapani tehnoloogiat.

Eksklusiivne tootedisain

Luksusliku disainiga Kirigamine Zen (MSZ-EF seeria) on ülimalt kompaktne stiilne õhksoojuspump. Pumba korpuse disain ei muutu ka pumba töötamisel. Madal müratase ja suurepärane disain teevad uuest soojuspumbast Sinu kodu interjööri maitseka detaili. 2015. aasta alguses pälvisid EF-seeria soojuspumbad prestiižse disainiauhinna “Reddot Award 2015”. Õhksoojuspumba müratase on niivõrd madal, et isegi tuules kahisevad puulehed summutavad Kirigamine Zen töötamisheli.

Tootekood: xx-104 Kategooriad: , , Silt:
Mõõdud
Kõrgus(mm) 299
Laius(mm) 895
Sügavus(mm) 195
Võimsused/Pinged
Kaitse(A) 10
Pinge(v) 230
Kasutegurid
Hooajaline kasutegur 4.6