, ,

Juhtmevaba kütteregulaator LK 120 SmartComfort RTW

Elektrooniline temperatuuriregulaator juhtmevaba toapaneeliga, programmkellaga ja küttevee temperatuuri anduriga. Radiaator- ja vesipõrandaküttele. Toaanduriga saab ette anda soovitud toatemperatuuri. Energia säästmiseks on programmid, mis muudavad toatemperatuuri programmeeritud ajal. Välisandurita.

Availability:

97 laos

439,40

97 laos

Kütteregulaator LK 120 SmartComfort RTW aitab säästa!
Elektrooniline toatemperatuuri regulaator radiaator- ja vesipõrandaküttele. Mõõtes küttevee- ja toatemperatuuri reguleerib LK 120 SmartComfort RTW seguventiili nii, et igal ajahetkel saata süsteemi täpset vajalikku soojushulka.
Kütteregulaator LK 120 SmartComfort RTW omab automaatset suuna valikut kohandumaks segamisventiili avanemissuunaga. LED-indikaatorid näitavad, kas kontroller avab või sulgeb ventiili. Küttevee temperatuuri võib piirata suurima ja vähima väärtusega. Sümbolid kontrolleril näitavad valitud funktsiooni ja LED-tabloo näitab funktsiooni seadet või väärtust. Reguleerimine on lihtne surunuppudega ”+” ja ”-”.
Kütteregulaator LK 120 SmartComfort RTW tarnitakse toatermostaadiga, mis võimaldab lihtsalt seadistada soovitud toatemperatuuri. Täiendava energiasäästu ja suurema mugavuse jaoks on üheksa eelseadistatud programmi koos temperatuuri muutuste graafikuga.Võite luua ka oma programme. On saadaval lisafunktsioonid nagu puhkus ja taimeri seadistused.Pärast alandatud temperatuuri perioodi rakendab toatermostaat kiirendi funktsiooni, mis lühidalt öeldes suurendab küttevee temperatuuri, et saavutada võimalikult kiiresti soovitud toatemperatuur.Kui toatermostaat registreerib järsu temperatuuri muutuse, näiteks tuulutamise tagajärjel, eiratakse muudatusi järgmise poole tunni jooksul.Toa juhtpaneel on varustatud sisendiga GSM modemi jaoks, mis teeb võimalikuks toatemperatuuri alandamise etteantud temperatuurini mobiiltelefoni kaudu.
Kütteregulaator LK 120 SmartComfort RTW on lihtne paigaldada nii uutele kui ka olemasolevatele ventiilidele. On olemas paigalduskomplekte ka teistele segamisventiili tüüpidele.Pistikühendusega toiteadapter võimaldab kiiret ja lihtsat tee-seda-ise paigaldust. Voolukatkestuse korral kontroller säilitab oma seaded ja ajam peatub. Segamisventiili on võimalik käsitsi pöörata, lahutades täiturseadme siduri.
Kütteregulaator LK 120 SmartComfort RTW komplektKütteregulaator LK 120 SmartComfort RTW komplekti kuuluvad
TemperatuuriregulaatorToiteadapterPaigalduskomplektKüttevee temperatuuri andur 1 m kaabligaToatermostaat SmartComfort RTW traadita vastuvõtja
Kütteregulaator LK 120 SmartComfort RTW tehnilised andmed
Toiteadapteri sisendpinge 100-240 VAC, 50/60 HzToiteadapteri väljundpinge 24 VDCKeskkonna temperatuur, täiturseade Min. 0°C/Max. +50°C (tööolukorras)Vähim küttevee temperatuur +5°C – +40°CSuurim küttevee temperatuur +20°C – +99°CVõimsustarve < 3 VAKaitseklass IP 40Toatermostaat SmartComfort RTW:Keskkonna temperatuur Min. 0°C/Max. +40°CReguleerimisulatus Min. +5°C/Max. +35°CKaitseklass IP 20Täiturseadme pöördenurk / suund 90 ° / päri- ja vastupäevaTäiturseadme pöördemoment 5 NmTöörežiim Mugavus / Vähendatud temperatuur / automaatrežiimil / Puhkus / TaimerReaalaja kell 12 t, AM / PM ja 24 h, tööaeg toiteta 1 ööpäevKäsitsi reguleerimine: Jah, vajaduse korralMõõtepiirkond, sisetemperatuur 0 ° C – +50 ° CKüttevee temperatuuri seadeulatus +5 ° C – 99 ° CMõõdud, täiturseade Pikkus x laius x kõrgus 93 x 80 x 75 mmMõõdud, toaandur Laius x kõrgus x paksus 83 x 80 x 27 mmMõõdud, toiteplokk Pikkus x laius x kõrgus 74 x 30 x 43 mm
Täiendavaks energia säästmiseks on seadmega võimalik ühendada pumba juhtseade SmartComfort PCSmartComfort PC peatab tsirkulatsioonipumba, kui soojust ei ole vaja süsteemi anda, ja käivitab pumba ja segamisventiili eraldi iga kahe päeva tagant, kõrvaldades pumba või ventiili kinnijäämisohu pärast vaheaega.Välistemperatuuri andur on saadaval lisavarustusena.

Tootekood: 181245 Kategooriad: , , Silt: