Las ma aitan otsida...
Ostukorv ( 0 )
TOOTED

1 2 3 4 5 0 Review

Gaasikatel Ariston CLAS ONE SYSTEM 24

1 144,00

CLAS ONE SYSTEM seinale paigaldatav gaasikondensatsioonikatel, mis on parema kütmise ja töökindluse tagamiseks varustatud Aristoni patendeeritud XtraTech™ roostevabast terasest soojusvahetiga. Selle 1:7 modulatsioonisuhe tähendab, et see suudab kohanduda soovitud kütte tagamiseks, hoides samal ajal küttearved madalad.

CLAS ONE SYSTEM’i on lihtne kasutada tänu selle ekraanile, mis ühildub Aristoni juhtnuppudega, mida saab kasutada rakendusega Ariston NET.

  • XtraTech™ roostevabast terasest soojusvaheti
  • Automaatne funktsioon – jälgib ja reguleerib küttesüsteemi temperatuuri, et optimeerida süstemi tööd
  • Kõrge efektiivsusega pump
  • 1:7 modulatsioon
  • Reguleeritav temperatuurivahemik: 20-82°C
  • Energiaklass: A
  • Ühilduvus Ariston NET-iga
  • 8-aastane garantii!

NB! Antud seadmega sooja tarbevett toota ei saa!

 

Rohkem tehnilisi andmeid, jooniseid jms leiate siit.

 

 

SKU: 3301031 Categories: , , Tag:

Description

ARISTON PER4MANCE SÜSTEEM

4 tehnoloogiat eksklusiivseks jõudluseks: XtraTech™ roostevabast terasest soojusvaheti; absoluutne tõhusus – A energiaklass; täielik kontroll ja mugavus – alati ühendatud Ariston NET-iga.

VASTUPIDAV KÜTE

ONE kondensatsioonitehnoloogia tagab usaldusväärse jõudluse parima mugavuse tagamiseks kodus iga päev. Meie XtraTech™ roostevabast terasest soojusvaheti on konstrueeritud laiemate torudega, mille tulemuseks on parem veevool ja küttejõudlus.

ABSOLUUTNE EFEKTIIVSUS

Meie ONE-seeria gaasikatelde uuenduslik süütesüsteem tagab ühtlase küttejõudluse, täiustatud juhtimise ja ohutuse igas keskkonnas. Lisaks suurendavad ONE kondensatsiooniküttetehnoloogia ja termoregulatsiooni lisaseadmed tõhusust, saavutades jõudluse kuni A+ energiaklassini.

TÄIELIK KONTROLL, TÄIELIK MUGAVUS

Mee ONE-seeria gaasikateldel on ainulaadne uuenduslike nutikate funktsioonide komplekt lihtsaks ja stabiilseks temperatuuri seadistamiseks ja palju kohandamisvõimalusi, et rahuldada kõiki Teie vajadusi. Funktsioonide hulka kuuluvad meieautomaat- ja mugavusfunktsioonid ning sisseehitatud taimeri programmeerimine.

NUTIKAS ÜHENDUS

Rakenduse ARISTON NET abil saate oma nutitelefonist või arvutist igal ajal seadistada, muuta ja juhtida küttevee temperatuure, kus iganes Te ka viibite.

ITAALIA DISAIN

ONE-seeria disainis on ühendatud elegantne esteetika, uued materjalid ja tehnoloogilised kasutajaliidesed veelgi mugavamaks kogemuseks. Kaasaegsel ekraanil on lihtne temperatuuri juhtimine – kompaktne struktuur, kompaktsed mõõtmed.

 

Gaasikatel Ariston CLAS ONE SYSTEM 24

 

Additional information

Maksimaalne soojusvõimsus kütmisel 18 kW
Min/max küttetemperatuur (kõrge vahemik) 35/82 °C
Min/max küttetemperatuur (madal vahemik) 20/45 °C
Energiaklass A
Hooajaline kütte efektiivsus 94 %
Müratase 51 dB
Minimaalne ümbritsev temperatuur +5 °C
Sisemise paisupaagi suurus 8 l
Kaal 28,5 kg
NOx 57 mg/kWh
Elektritoide 230/50 V/Hz