Teraspress kuulkraan Full Flow 15×3/4” – 54×2¼” am. mutter BROEN

BROEN on välja töötanud uue ainulaadse kuulkraani DN10-50, mis vastab töökindluse, tõhususe ja kvaliteedi nõuetele kaasaegses ehituses.

23,3058,10

BROEN-tooteleht.pdf

 BROEN FULL FLOW

Teraspress kuulkraan Full Flow 15x3/4” - 54x2¼'' am. mutter BROENUus BROEN FULL FLOW kuulkraan on kõige vastupidavam mudel turul ning see tagab probleemivaba kasutamise nii uute kui ka olemasolevate süsteemidega, kuna materjalistandardid ja tehnoloogiad on identsed.

BROEN FULL FLOW kuulkraan pakub palju rohkem võimalusi terviklahenduste jaoks ühtse ühendustehnoloogia ja materjaliomadustega.

Teraspress kuulkraan Full Flow 15x3/4” - 54x2¼'' am. mutter BROEN

Kompaktne Full Flow disain
Kompaktne kuulkraani korpus pakub turu parimat isolatsioonivõimalust, mis vastab kaasaegsete HVAC-süsteemide nõuetele. Juhtudel, kus ventiil ei ole isoleeritud, võib kasutada täisvoolukonstruktsiooni.

Kõik süsteemid – üks tehnoloogia
Ühe ja sama materjali kasutamine kogu paigalduses tagab lihtsama ja turvalisema süsteemi, kuna välditakse erinevate materjalide kombinatsiooni, mis võivad üksteist mõjutada ja põhjustada korrosiooni.

Unikaalne ventiili ehitus
Kõik ventiilid on individuaalselt märgistatud unikaalse ventiilinumbriga. Teave ventiili kohta on selle küljel. Samuti testime oma ventiile enne nende väljumist tehasest.

Leak Before Press
Kõik kuulkraanid on läbinud lekkekontrolli kasutades “Leak Before Press” tehnoloogiat, mis vähendab lekete tekkimise riski.

Pesa ehitus
Patenteeritud vedruga ehitatud. Ventiili oesa ehitus tagab optimaalse tiheduse, sujuva töö ja pika eluea.

Märgistus
Vahetatavad märgistus käepidemel tagavad lihtsa identifitseerimise, nt külma ja kuuma vee või voolu ja tagasivoolu osas.

Käepide
Ergonoomiline käepide on spetsiaalselt disainitud lihtsaks kasutamiseks. Käepide on valmistatud klaaskiuga tugevdatud nailonist ja seda saab paigaldada mõlemas suunas ilma tööriistu kasutamata.

Spindel
Kõik kuulkraanid on saadaval lühikese või pika spindliga . Pikk versioon on kuulkraanile kinnitatud, integreerituna osa, mis tagab nõuetekohase isolatsiooni varre ümber.

Lasermarkeering
BROEN FULL FLOW kuulkraanid on selgelt märgistatud, et anda teavet suuruse ja materiali kohta. Lisaks sellele tähistab värvikood erinevaid materjale: roheline on roostevaba teras, punane aga tsingitud teras.

Tootekood: xx-196 Kategooriad: , , Silt: