Las ma aitan otsida...
Ostukorv ( 0 )
TOOTED

1 2 3 4 5 0 Review

Alumiiniumradiaatori ribi 500mm

16,30

Alumiiniumradiaatorid on valmistatud tehases sektsioonidena, mis koosnevad 10 elemendist/ribist, mis on omavahel ühendatud terasest ühenduslülide ja tihendatud tehnilisest fiibrist tihenditega.

NB! Hind on antud ühele ribile.

  • Ribi soojusväljastus Δt=50°C on 112W
  • Ribi soojusväljastus Δt=60°C on 141W

SKU: xx-28 Categories: , , Tag:

Description

Alumiiniumradiaatorid on mõeldud kasutamiseks suletud küttesüsteemides. Radiaatoreid võib ühendada vasest ja selle sulamitest, terasest ning plastist valmistatud toruarmatuuriga. Alumiinium on väga hea soojusjuht. Soojusväljastuse intensiivistamiseks on alumiiniumradiaatoritel profileeritud õhu sisse- ja väljalaskeavad.Radiaatorid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumi- ja ränisulamist survevalu meetodil.

Radiaatori välispind viimistletakse 3 etapis: esmalt kantakse radiaatori välispinnale korrosioonivastane kiht, seejärel radiaator värvitakse ning peale värvimist toimub viimistluskihi pealekandmine [RAL 9016].

Alumiiniumradiaatorid valmistatakse tehases sektsioonidena, mis koosnevad elementidest, mis on omavahel ühendatud terasest ühenduslülidega ja tihendatud tihenditega. Vastavalt vajadusele võib iga komplekti kokku panna individuaalsetest soovidest lähtuvalt erinevast arvust sektsioonidest.
Alumiiniumradiaatorid ühendatakse küttesüsteemiga külgühendustega. Soovitatav on kasutada koos termostaadiga, mis lubavad reguleerida ruumi temperatuuri.

Alumiiniumradiaatori ribi 500mm

Additional information

Üldine
Tootja AP & P GRUPP
Kaal(Kg) 1.5
Mõõdud
Kõrgus(mm) 573
Laius(mm) 80.5
Sügavus(mm) 90
Mahud/Rõhud
Maksimaalne töösurve(bar) 16
Veemaht(L) 0.29
Maks. vedeliku temperatuur (°C) 95
Kaal (kg) 1.5
Kõrgus (mm) 573
Maks. vedeliku temperatuur (°C) 95
Keere ("") 1
Laius (mm) 80.5
Maks. töörõhk (bar) 16
Veemaht (L) 0.29
Võimsus (W) 90
Vaata saadavust

Tellimisel