Alumiiniumradiaatori ribi 350mm

14,20

Alumiiniumradiaatorid on valmistatud tehases sektsioonidena, mis koosnevad 10 elemendist/ribist, mis on omavahel ühendatud terasest ühenduslülide ja tihendatud tehnilisest fiibrist tihenditega.

NB! Hind on antud ühele ribile.

  • Ribi soojusväljastus Δt=50°C on 87,3W
  • Ribi soojusväljastus Δt=60°C on 110W

 

Vaata saadavust

Kirjeldus

Alumiiniumradiaatorid on mõeldud kasutamiseks suletud küttesüsteemides. Radiaatoreid võib ühendada vasest ja selle sulamitest, terasest ning plastist valmistatud toruarmatuuriga. Alumiinium on väga hea soojusjuht. Soojusväljastuse intensiivistamiseks on alumiiniumradiaatoritel profileeritud õhu sisse- ja väljalaskeavad.Radiaatorid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumi- ja ränisulamist survevalu meetodil.

Radiaatori välispind viimistletakse 3 etapis: esmalt kantakse radiaatori välispinnale korrosioonivastane kiht, seejärel radiaator värvitakse ning peale värvimist toimub viimistluskihi pealekandmine [RAL 9016].

Alumiiniumradiaatorid valmistatakse tehases sektsioonidena, mis koosnevad elementidest, mis on omavahel ühendatud terasest ühenduslülidega ja tihendatud tihenditega. Vastavalt vajadusele võib iga komplekti kokku panna individuaalsetest soovidest lähtuvalt erinevast arvust sektsioonidest.
Alumiiniumradiaatorid ühendatakse küttesüsteemiga külgühendustega. Soovitatav on kasutada koos termostaadiga, mis lubavad reguleerida ruumi temperatuuri.

Alumiiniumradiaatori ribi 350mm

Üldine
Tootja AP & P GRUPP
Kaal (kg) 1
Mõõdud
Kõrgus (mm) 423
Laius (mm) 80.5
Sügavus (mm) 90
Mahud/Rõhud
Maksimaalne töösurve (bar) 16
Veemaht (l) 0.27
Maks. vedeliku temperatuur (°C) 95