15. veebruaril avaneb septembris edasi lükatud küttekolde uuendamise taotlusvoor. Uuendatud on ka toetusmeetme tingmusi. Toetusvoor on jagatud nüüd kahte vooru.

Esimeses voorus saab Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuselt (KredEx) toetust küsida vaid vana ahju ümberehitamiseks või uue ahju ehitamiseks ning kaugküttevõrguga liitumiseks. Lisaks on võimalik kombineerida ahju uuendamist või ehitamist korstnasüsteemi ehituse või renoveerimisega, sealhulgas võib toetust taotleda moodulkorstna ja korstnahülsi soetamiseks ja paigaldamiseks.

Toru-Jüri pakub laias valikus roostevaba korstna torusid ja detaile, mida kasutatakse just korstnasüsteemide renoveerimisel. Lisaks teostame nende paigaldustöid üle Eesti. Tutvu meie roostevaba korstna detailidega siin: https://torujyri.ee/kategooria/kute/korstnad/roostevaba-korstna-torud/

Teises voorus, mis avatakse 2024. aasta teises pooles toetatakse lisaks esimeses voorus toetatavatele tegevustele ka õhk-vesi soojuspumba, maasoojuspumba, pelleti- või halupuidukatla soetamist koos paigaldamisega. Lisaks on võimalik neid tegevusi kombineerida radiaatorite ja põrandakütte soetamise ja paigaldamisega.

Et oleksid taotlusvooru taasavanemise hetkeks taotluse kiireks esitamiseks valmis, siis võta konsultatsiooniks ja hinnapakkumise saamiseks ühendust meie projektijuhiga – Taavi Puru, tel: 5190 9851, e-post: paigaldus@torujyri.ee

Rohkem infot: https://kliimaministeerium.ee/uudised/kuttekolde-uuendamise-toetusvoor-avaneb-lahikuudel

Allikas: Kliimaministeerium

Toetused
Toetused