Soojuspumbad

Soojuspumbad on parim valik tänapäeva koju või hoonesse, kus on soov säästa igakuiselt küttekuludelt ja olla suvel jahedas ning talvel soojas. Soojuspumbad on efektiivne ja mugav küttelahendus, mis aitab võrreldes elektriküttega säästa kuni 70% kuludest. Lisaks võimaldavad soojuspumbad kütta nii ruume kui vett, olles multifunktsionaalne abiline igas kodus.

Maasoojuspumbad ammutavad soojust maast ning saadavat soojust kasutatakse enamasti radiaatorite, põrandaküttesüsteemide või sooja õhu küttesüsteemide kütmiseks. Lisaks aitab maasoojuspump kütta tarbevett.

Õhk-vesi soojuspumbad ammutavad soojusenergia õuest ning soojust kasutatakse radiaatorite, põrandaküttesüsteemide, sooja õhu konvektorite ja ka tarbevee kütmiseks. Õhk-vesi soojuspumbad toimivad ka külmakraadidega, mis teeb sellest hea abilise aastaringselt.

Õhksoojuspumbad ammutavad soojusenergiat välisõhust, muutes energia kompressoris soojusenergiaks. Õhksoojuspumbad on sobivad väiksematele majadele suuruses kuni 150m2 ning paigaldamisel tuleb arvestada ruumide planeeringuga, et soe õhk liiguks efektiivselt igasse ruumi.

Leia enda kodule sobiv valik allpool.

Näitan kõiki 54 tulemust