Katlad on efektiivne viis ruumide kütmiseks. Valikus on nii pelletikatlad, puugaasikatlad, puidukatlad, elektrikatlad ning õli- ja gaasikatlad, vastavalt soovile ning vajadustele. Sobiva katla valimisel on mõistlik lähtuda nii rahalistest võimalustest kui hoone omapäradest, kuna näiteks puitkatla puhul tuleb varuda rohkelt küttepuid, mis võtavad ära arvestatava pinna ruumis. Lisaks sõltuvad katlad ja nende efektiivsus oluliselt disainist, küttesüsteemi paigaldamisest ning hoone soojapidavusest.

Kõik katlad vajavad tööefektiivsuse tagamiseks regulaarset hooldust, soovituslikult kord aastas. Toru-Jüri e-poe valikus on ökonoomsed ja peamiselt hooldusvabad ATMOS katlad, mis ei vaja küll niivõrd tihedat hooldust, aga turvalisuse ning katla pikaaegse toimimise tagamiseks tuleks seade aeg-ajalt siiski üle vaadata.

Sobiva katla valimisel tuleks lähtuda enda hoone suurusest, et katel jõuaks kogu eramu pinda soojendada. Kuna tegemist on olulise otsusega, mis mõjutab hoone sisekliimat pikkade aastate vältel, soovitame küsimuste korral konsulteerida ekspertidega.

Tutvu Toru-Jüri katlavalikuga allpool.

Näitan 1–16 tulemust 101-st