Pelletikatel Biomatic+ 20i Light Ariterm

Alandatud hind! Pelletikatel Biomatic+ 20i

Uus toode

Ariterm Biomatic+ 20i on väga tõhus ja kodustes tingimustes lihtsasti paigaldatav pelletikatel. Integreeritud kraanivee tootmine (valikuline) ja suur veemahutavus muudavad eraldi puhverpaagi mittevajalikuks, pakkudes tasuvaid ja väikse jalajäljega paigaldusvõimalusi.

Rohkem infot

Hind

4 980,00 €

6 790,00 €

-1 810,00 €

LHV järelmaks

0
+

Arvuta näidiskuumakse

Küsi selle toote kohta

Tehnilised andmed

Kaal (kg) 245
Kõrgus (mm) 1555
Laius (mm) 608
Suitsutoru läbimõõt (mm) 102
Veemaht (L) 140
Kasutegur (%) EN 303-5
Võimsus (kW) 8-20
Sügavus (mm) 935

Rohkem infot

i-control, mis on olemas katlal Ariterm Biomatic+ 20i, muudab katla kasutajasõbralikuks, pakkudes häid juhtimisvõimalusi ning ka paremat paigaldustuge.

i-katla Ariterm Biomatic+ 20i/40i puhul tähistab:

iNTELLIGENTNE: isereguleeruv lambdapõhine kontroll seadistab põlemist töö käigus.
iNTERNETIGA ÜHENDUMINE: mine internetti kaabli või kohaliku WiFi-võrgu kaudu ja jälgi toimimist, määra temperatuure jne kaugelt, kasutades arvutit, tahvlit, iPadi, Androidi või iPhone'i.
iNFORMATIIVNE: lihtsalt kasutatav uus graafiline liides, tööandmete kogumine, olekuraportite sõnumite loomine, alarmid jne.
iNTEGREERITUD: puhver on integreeritud STV-soojusvaheti (valikuline) ja suure sisemise veepaagiga, nii et eraldi paaki pole vaja.

Ariterm Biomatic+ 20i/40i on moodsa disainiga ning standardlahenduses tunnustatud ja usaldusväärne integreeritud pelletikatel, pakkudes tipptasemel mugavust, keskkonnasõbralikkust
ja tõhusust. Automaatne konvektsioonpuhastamine, suur tuhanõu ja väljalibisev põleti tagavad
lihtsa ligipääsu ja hoolduse.
Katlad Ariterm Biomatic+ 20i/40i vastavad rangetele Euroopa standarditele, kuna nende loomise
ja tootmise puhul on peetud silmas karmi põhjamaise kliima nõudeid.
Integreerituna Ariterm Feedo etteandesüsteemi, Ariterm Depo suure mahuti või Aritermi 450 l paagiga, avaldab Ariterm Biomatic+ 20i/40i pelletikatla tõelised eelised ja teeb sellest komplektse pelletitega küttesüsteemi.
Standard, Light ja Ultra-Light

Ariterm Biomatic+ 20i/40i on saadaval Standard-versioonis, mis hõlmab elektrilist küttekeha ja kodust kuuma vee vahetit / laadimispumpa. Kõik katlad on saadaval ka ilma elektrilise küttekehata (Light-versioon) ning ka nii ilma elektrilise küttekehata kui ka ilma koduse kuuma vee vaheti / laadimispumbata (Ultra Light-versioon).