Elektrikatel DALINE PTE 6

Uus toode

Katel on mõeldud elumajade, korterite ja muude vastavate objektide küttesüsteemide ehituseks. Katla võib lülitada mis tahes keskküttesüsteemi. Katelt on võimalik ühendada juba olemasolevate tahkekütusekateldega köetavate suletud küttesüsteemidega.

Rohkem infot

Hind

885,00 €

LHV järelmaks

0
+

Arvuta näidiskuumakse

Küsi selle toote kohta

Tehnilised andmed

Kaal (kg) 36
Kõrgus (mm) 695
Laius (mm) 550
Võimsus (kW) 5,94
Sügavus (mm) 270

Rohkem infot

Elektrikatel «Daline PTE» koosneb katla kestast, elektrilisest blokist (elektrikapp), juhtpaneelist, pumbast, veesurve kommutaatorist, kaitseventiilist ja paisupaagist (olenevalt katla tüübist). Elektrikatla raam kinnitatakse seinale kronsteinide abil, mis kuuluvad tarnekomplekti. 

Katla korpus on kokku keevitatud terasplaatidest ja on varustatud soojusisolatsiooniga. Katla korpusesse on paigaldatud elektrilised kütteelemendid (nende arvust sõltub katla võimsus). Katla kest on valmistatud terasest ja kaetud polümeer-pulbervärviga. Juhtpaneelile on paigutatud regulaatorid ja signaallambid. Kaitse on elektriseadme ülemises osas. Kolmeastmeline pump kindlustab katla ja kogu küttesüsteemi täieliku läbipesu. Katlatermostaat reguleerib katla vee temperatuuri, ülekuumenemiskaitse kaitseb katla korpust ülekuumenemise eest. Väljuva vee temperatuuri ja survet süsteemis näitab kombineeritud mõõteseade - termomanomeeter. Surveandur kontrollib katlas miinimumsurvet (küttesüsteemis). Kõige väiksema surve korral katel tööle ei hakka.