Elektrikatel EKCO L2M 18kW Kospel

Uus toode

Katel on mõeldud elumajade, korterite ja muude vastavate objektide küttesüsteemide ehituseks. Katla võib lülitada mis tahes keskküttesüsteemi. Katelt on võimalik ühendada juba olemasolevate tahkekütusekateldega köetavate suletud küttesüsteemidega. Ühendatavus välise termostaadiga, mis kompenseerib kliimamuutused. Automaatne võimsuse modulleering. Küttevee reguleerimine vahemikus 20 kuni 85 kraadi.

Rohkem infot

Hind

960,00 €

LHV järelmaks

0
+

Arvuta näidiskuumakse

Küsi selle toote kohta

Tehnilised andmed

Kaal (kg) 17,2
Kõrgus (mm) 710
Laius (mm) 418
Võimsus (kW) 18
Keere ('') 3/4
Sügavus (mm) 153
Pinge (V) 400
Kaitse (A) 26

Rohkem infot

Elektrikatel «Kospel» koosneb katla kestast, elektrilisest blokist (elektrikapp), juhtpaneelist, pumbast, veesurve kommutaatorist ja kaitseventiilist. Paisupaak ei kuulu komplekti ja tuleb valida vastavalt küttesüsteemi veemahule. Elektrikatla raam kinnitatakse seinale kronsteinide abil, mis kuuluvad tarnekomplekti. 

Katla korpus on kokku keevitatud terasplaatidest. Katla korpusesse on paigaldatud elektrilised kütteelemendid (nende arvust sõltub katla võimsus). Katla kest on valmistatud terasest ja kaetud polümeer-pulbervärviga. Juhtpaneelile on paigutatud regulaatorid ja signaallambid. Elektrooniline tsirkulatsioonipump kindlustab katla ja kogu küttesüsteemi täieliku läbivoolu. Katla termostaat reguleerib katla vee temperatuuri, ülekuumenemiskaitse kaitseb katla korpust ülekuumenemise eest. Surveandur kontrollib katlas miinimumsurvet (küttesüsteemis).