Õhksoojuspumbad

 • 725,00 €

  TZ seeria soojuspumbad on võimsad ja tõhusad. TZ9 SKE soojuspump on eeskujuliku energiaklassi (A++/A+) ja keskmisest parema kasuteguriga (SCOP 4,2), tagades suure kokkuhoiu. TZ seeria soojuspump töötab väga ökonoomselt ja efektiivselt nii suvel kui talvel. Olles veendunud oma toodete kõrges kvaliteedis, pakub ainult Panasonic oma soojuspumpadele 5 aastast täisgarantiid.

  725,00 €
 • 1 295,00 €

  Uuenenud Panasonic HZ-seeria on soojuspumba turu üks liidritest kõikides tarbija jaoks olulistes näitajates. Olgu selleks suur efektiivsus, erakordselt kõrge kasutegur (SCOP 5,2), ülimalt madal müratase või võime töötada väga madalate temperatuuride juures.  Olles veendunud oma toodete kõrges kvaliteedis, pakub ainult Panasonic oma soojuspumpadele 5 aastast täisgarantiid.

  1 295,00 €
 • 1 370,00 €
  Uus

  Mitsubishi Electric tõi 2012. augustis turule oma õhksoojuspumpade uue lipulaeva õhk-õhksoojuspumba KIRIGAMINE MSZ-FH, mis vahetas firma tootevalikus välja populaarse KIRIGAMINE MSZ-FD seeria õhksoojuspumba. Uusim mudel on eelkäijast veelgi efektiivsem ning omab mitmeid uusi funktsioone. Hiljuti pälvis õhk-õhksoojuspump MSZ-FH Jaapanis välja antava maineka auhinna “Good Design Award 2012”.

  1 370,00 €
 • 1 578,00 €
  Uus

  Mitsubishi Electric on turule toonud uue ülimalt efektiivse ja suurepärase disainiga õhksoojuspumba seeria Kirigamine Style (MSZ-LN). Kirigamine Style on senise ülimalt populaarse tippmudeli Kirigamine (MSZ-FH) järeltulija.  Uus õhksoojuspump on saanud täiesti uue eeskujulikult disainitud sisemooduli, mis sobib ka kõige stiilsema sisekujundusega ruumi.

  1 578,00 €
 Lehe algusesse